WhatsApp

Misyon Vizyon

shape
Misyon Vizyon

Misyon Vizyon

Misyonumuz
Uzmanlaştığımız tüm sağlık hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren,  çalışan  ve hasta güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren ilimizin ilk ve tek özel  kuruluşuz
 
Vizyonumuz
 Gelişen ve büyüyen sağlık sektörünün teknolojik ve tıbbi gelişmelerini yenilemek için takip eden, tıbbi başarıları bünyesinde barındırmak için çalışan, ,hasta memnuniyetinin koşulsuz zorunluluk olduğu bilincini tüm çalışanları ile özümsemiş bir hastane olmayı hedefliyoruz.
 
Değerlerimiz
İnsan  Odaklılık:
Hastanenin örgütlenmesinde çalışanlar açısından ve hizmetlerin sunulmasında hizmetten yaralananlar açısından bütün faaliyet ve kararlarda insan odaklılık esastır. Çalışan yararı, hizmet verilen insan yararı ve kurum yararı gözetilerek kalitenin sağlandığı hizmet ortamı oluşturmak anlayışı kurumun insan odaklılığını ifade etmektedir. Bu şekilde çalışma ortamından memnun sağlık görevlileri ile  hizmetten memnun hasta ve hasta  yakınları amaçlanmaktadır. Aynı zamanda hastanede eğitim gören asistan doktorların eğitiminde de insan odaklı yaklaşım ön plandadır.
Kalite:
Hizmetler tıbbı kalitesi yanında hasta ve yakınlarının konforu açısından da en istenilen şekilde tasarlanmıştır. Kalitenin sürekli iyileştirilmesi gereken bir özellik olduğu bütün hastane çalışanlarınca bilinmektedir.

Hakkaniyet: Hiçbir ayrım yapmadan bütün kişilerin hastaneden hizmet alırken her durumda eşit muamele gördüğü bir ortam oluşturulmuştur. Hizmetin kullanımında öncelik ihtiyaca göre oluşacaktır. Eşit ihtiyaçtaki kişilerin hizmete erişiminde eşit haklar taşıması temel ilkedir.
 
Güven:
Sağlık hizmetleri, bütün ayrıntılı düzenleme ve süreçlere rağmen güven unsuru üzerinde yapılanmaktadır. Hem hastane yönetimi ile çalışanlar arasında, hem de çalışanlar ile hizmet kullanan kişiler arasında bu güvenin örselenmeden ve gittikçe geliştirilerek hizmetlere yansıtılması esas alınmaktadır.
Verimlilik: Kaynakların amaca yönelik olarak örgütlenmesinde ve hizmet verilen toplumun sağlık düzeyine en fazla katkının sağlanmasında gereken bilgi, teknoloji ve sistem ile çalışılmaktadır.
Sürekli Gelişim: Sağlık hizmetleri büyük değişim geçirmektedir. Bu değişimlere uygun olarak kuruluşların ve sağlık profesyonellerinin sürekli öğrenme, gelişme ve kendini yenileme özelliği taşıdığı gerçeği göz önünde tutularak plan ve programlar yapılmaktadır.

Ekip Anlayışı:
Bilgili, Eğitimli, paylaşan ,katılımcı ve Gelişime Açık Çalışanları İle, ortak Hedeflere Ulaşmak İçin, Takım Ruhu ve Özveri İle Yürütülen Çalışmalar
 

shape
12001+

Yıllık Ayakta Hasta

1505+

Yıılık Doğum

15+

Uzman Doktor

Her Biri Alanında Uzman

DOKTORLARIMIZ

Uzm. Dr. Nezahat BAGATARHAN
Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Op. Dr. Ömer ANT
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Uzm. Dr. İlhan ÇAKABAY
İç Hastalıkları Uzmanı
Op. Dr. Mahmut Sinan ABİT
GÖZ HASTALIKLARI
Op. Dr. Kenan TOPRAK
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı
Uzm. Dr. Abdurrahman KARAHAN
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Op. Dr. Engin AKGÜNDÜZ
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Uzm. Dr. Semra BAYKAL
Tıbbi Biyokimya

Online Randevu Al

Online randevu alarak işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Önceden rrandevu alarak sıra beklemezsiniz.

Yukarı Çık