65267
8/04/2016, 11:31

Özel Bingöl Hastanesi'nde Her Geçen Gün Doktor Sayısı Artıyor

Özel Bingöl Hastanesi Genel Tıbbı Direktörü Dr. Nesip Beki, hastane bünyesine yeni kattıkları doktorlarla Bingöl halkına daha iyi hizmet vereceklerini söyledi.Özel Bingöl Hastanesi Genel Tıbbı Direktörü Dr. Nesip Beki, hastane bünyesine yeni kattıkları doktorlarla Bingöl halkına daha iyi hizmet vereceklerini söyledi.

Son 1 hafta içinde hekim kadrolarına genel cerrahi, nöroloji, çocuk hastalıkları ve acil branşlarında 4 yeni hekim dahil ettiklerini belirten Dr. Nesip Beki, hastanelerinde çalışan doktor sayısını 15'e yükselttiklerini dile getirdi. Dr. Beki, "Genel cerrahi uzmanımız operatör Dr Mustafa Nihat Atabek Elazığ Medikal Park Hastanesi'nden, nöroloji uzmanımız Dr. Süleyman Sadık Turgut Bingöl Devlet Hastanesi'nden, çocuk hastalıkları uzmanımız Dr. Serhat Gümüş Bingöl Kadın ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nden ve acil hekimiziz Dr Ali Ulvi Durukan ise İstanbul'dan ekibimize katılmışlardır. Böylece hastanemiz bünyesinde çalışan toplam uzman doktor 11, pratisyen hekim 3, diş hekimi 1 olmak üzere doktor sayımız 15'e ulaşmıştır. Ayrıca yeni multislince tomografi cihazımızı faaliyete geçirdik. İmplant dahil tüm dental işlemleri yapabileceğimiz bir diş ünitesi kurduk ve hasta kabulüne başladık. Yenidoğan ve yetişkin yoğun bakım ünitelerimizi revize ediyoruz. EEG ve EMG birimlerimizi nörololi uzmanımızla birlikte hizmete açtık. Cildiye polikliniği bünyesinde estetik problemlere çözüm oluşturmak için lazer epilasyon,cilt bakımı, PRP, mezotepi, botoks gibi işlemleri uygulamaya başladık. Bingöl'de ilk kez zayıflama ünitesi kurduk. Bölgesel incelme, kavitasyon, lenf drenaj işlemleri için hasta kabul ediyoruz. Tamamlayıcı-alternatif tıp işlemlerinde de çok yakında yeni hizmet birimlerini faaliyete geçirmeyi planlıyoruz" dedi.

Özel Bingöl Hastanesi Genel Tıbbı Direktörü Dr. Nesip Beki, mevcut branş ve birimleriyleBingöl halkı için şifa kapısı olmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi. - BİNGÖL


X